Ev Çilingir Hizmetleri
Ev Çilingir Hizmetleri
Ev Çilingir Hizmetleri

Sitemiz ilerleyen internet teknolojileri doğrultusunda Karabük halkımızın tüm ihtiyaç ve acil durumlarını internet üzerinden arama isteklerinin artması nedeni ile kurulmuş bir platformdur. Amacımız Çilingir ihtiyacınız halinde minimum sürede maximum hizmet sağlamaktır. Karabük il olmak üzere tüm ilçelerde (Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice) çilingir hizmeti sağlamaktayız.

İç sayfaları dolaşmadan önce çilingir ile ilgili tüm terimleri incelemek isterseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederim.

Çilingir Nedir ? Çilingir kilitli kalmış kapı ve kasaları geçmişte Maymuncuk fakat ilerleyen teknolojik kilitlere karşı farklı uygulamalar ile açan , bozuk kilit ve kasaları yapan, anahtar çoğaltmaya hizmeti veren zanaatkar kişilere çilingir yada anahtarcı denilmektedir.

Çilingir’e Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur? Malum ağarlaşan yaşam koşulları doğrultusunda insanlar bazen unutkanlık bazen de hata yapabilmektedirler. Bazı insanlar anahtar kaybeder bu anahtar ev olur, araba olur, işyeri veya kasa olur bu doğrultuda kilitli yeri açıp yeni anahtar yapabilmeniz için bir çilingir’e ihtiyaç duyarsınız. www.karabukotoanahtar.com olarak tam da bu esnada devreye girerek size en yakın çözüm ortağımızı dakikalar içerisinde göndererek kilitli kalmış kasa veya kapılarınızın açılıp size yeni bir kilit temin edilmesini sağlıyoruz. 

Çilingir Ne İşe Yarar? 

Çilingir kilitli kalmış kapıları açar, içerisinde değerli eşyalarınız olan anahtarı kırılmış yada kaybolmuş kasalarınızı açar, arabanızın anahtarı yok diye hayıflanmanızı önler size araç kapılarınız açar, yeni kilit ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yeni anahtar ve kilit sağlar, anahtar çoğaltmanızı sağlar işin özü çilingir deyip geçmeyin çilingir aslında hayatınızda olan tüm kapı ve kasalarda imzası olan olmaz ise olmaz bir meslektir. Bazı kesimler küçümsese de büyük ve değerli eşyalarınızın koruması çilingirlerden geçer.

Çilingir  ve Çilingir hizmeti hakkında daha detaylı bilgilere blog sayfalarımızdaki yazılar kısmından ulaşabilirsiniz.

 
7 Gün / 24 Saat Hemen Ara